22.6.2019 - Dětská bolevecká soutěž

V sobotu 22.6.2019 se konal 0. ročník Dětské bolevecké soutěže. Naše pozvání na soutěž přijali kamarádi z Bukovce a Litic.

12.5.2019 - Pinďule - Junior cup

Kroužek Pinďulí odjel v neděli 12.5.2019 soutěžit na Junior cup.

V kategorii Starší obsadily 13.místo.

V kategorii Mladší se umístily na 4. a 12.místě.

12.5.2015 - Kačeři - Junior cup

Kroužek Kačerů se v neděli 12.5.2019 zúčastnil dětské soutěže Junior cup.

Soutěžily 2 týmy za Přípravku a jeden v kategorii Mladší, kde se umístily na 18.místě.

Kačeři - 13.4.2019 - Podchlumecká soutěž

V sobotu 13.4.2019 se kroužek Kačerů zúčastnil Podchlumecké soutěže na Doubravce. Kačeři soutěžili v kategorii Přípravka a všichni si odvezli krásné medaile.

Rajče

31.3. - Beseda "Na skok u hasičů"

Dne 31.3.2019 jednotka hasičů z Bolevce připravila zajímavou besedu pro skupinu lidí z " geocachingu ".
Tato beseda byla zaměřena na práci dobrovolné jednotky hasičů, kde zúčastněným byla vysvětlena problematika tohoto zaměření.
Beseda měla několik částí - ukázka požární techniky ( statická + dynamická ), ukázka dýchací techniky, seznámení s výstrojí hasičů,( kde byla možnost vyzkoušení zásahového obleku ), stříkání z vysokotlaké proudnice a další.
Dále následovala beseda o problematice záchrany z vodní hladiny, s ukázkou vybavení jednotky - člun, záchranné prostředky, suché obleky.
Na pořadu bylo také povídání o " geocachingu " z pohledu hasičů - zaměřené na bezpečnost a prevenci při této hře.
Vzhledem k velikým a kladným ohlasům této akce, se již připravuje další podobná beseda.